Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kate dhe Nick sërish bashkë

NULL NULL
16.10.2015 18:50

Kate Hudson dhe Nick Jonas po vazhdojnë ende të shoqërohen fuqishëm.

Kësaj radhe ishte një lokacion i ri, por mund të vëmë bast se në fund rezultati ishte i njejtë – përfundimi në ndonjë dhomë të përbashkët hoteli.

Pas pothuajse një muaj kur ata u panë së bashku në Disney World dhe Atlanta, çifti u paraqitën në të njëjtin hotel në New York. Çfarë koinçidence??!!

Nick është fotografuar duke hyrë aty në një mënyrë dinake, vetëm pak minuta para së të paraqitej edhe Kate, e cila është dukur jashtëzakonisht bukur, duke i vënë në pah muskujt e saj tërheqës të barkut, transmeton Klan Kosova.

Kate definitivisht e kishte përzgjedhur veshjen për një rast special.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.