Kanye West nuk i ndjek më Kim Kardashian dhe motrat e saj në Twitter

Kanye West nuk i ndjek më Kim Kardashian dhe motrat e saj në Twitter

NULL NULL
2 weeks më parë

Kanye West nuk i ndjek më në Twitter Kim Kardashian dhe motrat e saj. Këtë veprim West e bëri pasi u zbulua lidhja e tij me modelen Irina Shayk.

E tërë familja Kardashian e uruan muzikantin për ditëlindje në rrjete sociale, ndërsa ai po e feston me modelen Shayk në Francë, raporton Daily Mail, trasnmeton Klankosova.tv.

Kanye nuk ka postuar në Twitter që nga muaji nëntor, por ajo që bie në sy është largimi i motrave Kardashian nga rrjeti social.

Kim postoi një foto me Kanye dhe tre fëmijët e saj me datën 8 qershor duke i uruar ditëlindjen. Përndryshe, Kanye West, personin e vetëm që ndjek në Instagram është Kim Kardashian, transmeton Klankosova.tv.