Kanoste një femër përmes internetit, dërgohet në mbajtje e dyshuara - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kanoste një femër përmes internetit, dërgohet në mbajtje e dyshuara

NULL NULL
11.04.2023 09:39
kercenim

Në Prishtinë është arrestuar një femër e cila dyshohet se e kishte kanosur një femër tjetër duke i dërguar mesazhe me përmbajtje kanosëse përmes rrjetit social.

Policia njofton se e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.