Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kajtazi: Mirdonin e Ardin po i penalizojnë debatet ofenduese të banorëve, janë të gatshëm për lojë (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 18:36
Lorik Kajtazi
Lorik Kajtazi

Gazetari Lorik Kajtazi në “Big Talk” ka folur në lidhje me lojën e banorëve të rinj të Big Brother VIP Kosova, Mirdonin dhe Ardin.

Ai është shprehur se këta të dy po penalizohen nga debatet ofenduese të banorëve të tjerë, përcjell Klankosova.tv.

Tutje, Kajtazi ka thënë se Mirdoni dhe Ardi janë shumë të përgatitur për lojë, sepse, siç tha ai, kanë njohuri në fusha të ndryshme.

“Këta të dy po i penalizojnë debatet e banorë që po i afrohen në fytyrë, nuk besoj që këta do të bëjnë ndonjë debat të tillë”.

“I kemi parë që fjalët që i kanë këta janë shumë më të artikuluar se shumica prej banorëve të tjerë aty, flasin shumë më qartë, i kupton çka dëshirojnë të thonë. Po shihet se janë shumë të përgatitur, këngëtar, humorista dhe të dy janë gazetar, mund të flasin për çdo temë dhe secilin debat që e kanë aty, këta kanë njohuri”, është shprehur Kajtazi.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.