10:37, 21 Prill 2019

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka uruar besimtarët e krishterë me rastin e festës së Pashkëve.

Përmes një shkrimi në Facebook, Veseli uroi që kjo festë të sjellë mirësi, gëzim e bagati.

“Uroj nga zemra besimtarët e krishterë: Gëzuar Pashkët! Le të sjellë kjo festë e shënuar sa më shumë mirësi, gëzim dhe begati për ju dhe të afërmit tuaj! Paqja dhe harmonia mbizotëroftë në familjet tuaja”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë