Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 01:16

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin.

Ajo ka thënë se atë për momentin e sheh vetëm si shok dhe përshtatet më shumë me të se me banorët e tjerë të shtëpisë.

“Unë afrimitetin me Lumin kemi pasë qejf me njoft njëri-tjetrin pak më shumë. Kanë pasë mundësi ta shohin edhe banorët”.

“Momentalisht e shoh si shok. Thjeshte më është përshtatur muhabeti shumë me Lumin, kam dëshirë ta njoh më shumë se banorët e tjerë”, ka thënë Kaderi.

Kjo deklaratë e saj erdhi pas pyetjes që iu bë sot në Darkën e të Nominuarve e që ishte: “Afërsia e jote me Lumbardhin dallohet çdo ditë e më shumë, a e vren ti atë çfarë janë duke e vërejtur njerëzit?”.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.