Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kader trazon ujërat në Big Brother VIP Kosova 2, nis ‘betejën’ me Albën (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 13:00
Kaderi

Kaderi me hyrjen e saj ka trazuar ujrat, ku në një moment Edona i tha se Alba flen me make up.

Alba i tha Edonës se a “ke ardh me u marr me llafe?”.

Kaderi i tha une ja bëra pyetjen “a me largu make up-in apo me mbajt edhe ndonjë ditë kështu”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme