Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kader nuk e njeh Albën e pyet si e ka emrin (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 13:34
Kader

Alba gjatë darkës e kishte pyetur banorën e re Kaderin se si e kishte emrin.

Ajo ia kishte treguar emrin e saj, por edhe ajo e kishte të njëjtën pyetje për Albën pasi nuk ia dinte emrin.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.