Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ka marrë traumë”, Santiana flet me Besin për Azemin (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 14:52
besi

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Santiana dhe Azemi kanë biseduar për Azemin.

Santiana u shpreh se Azemi e sheh atë si motër, përcjell Klankosova.tv.

“Më tha një ditë po të përqafoj si motër, ka marrë njëri traumë”, është shprehur Santiana.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.