Juventus pas Cavanit, Khediras, Allanit e Donsahs - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juventus pas Cavanit, Khediras, Allanit e Donsahs

NULL NULL
22/05/2015
Juventus ka shpalosur ambiciet për tregun e kësaj vere. Sipas Corriere dello Sport, pos Cavanit, dëshirat e Zonjës janë edhe Khedira, Allani e Donsah.

Juventus ka nisur konstruktimin e ekipit për sezonin e ardhshëm, ende pa e përfunduar komplet këtë vit futbollistik.

Zonja e Vjetër pos dëshirës për të sjellë Edinson Cavanin, ka ambicie edhe për disa lojtarë të tjerë.

Sipas Corriere dello Sport Sami Khedira është dëshira tjetër e Massimiliano Allegrit, por jo vetëm.

Italiani në Juventus Stadium i do edhe Allanin e Udineses dhe Godfred Donsah e Cagliarit