Juve i vë çmimin Tevezit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juve i vë çmimin Tevezit

NULL NULL
13/06/2015
Juventusi i ka vënë çmimin argjentinasit Carlos Tevez prej 15 milionë funtave për të gjitha ato klube që janë të interesuara për të.

Tevez ka qenë në syrin e shumë klubeve evropiane dhe atyre jashtë saj.

Liverpool, Paris Saint-German, Boca Juniors dhe Atletico Madrid janë disas prej tyre.

Më seriozët kanë qenë The Reds të cilët janë duke përcjellur situatën me shumë kujdes.

Edhe Tevez është raportuar se dëshiron një aventurë të re, ndërsa për këtë njëra nga ekipet që janë të interesuara për të duhet të paguajnë 15 milionë funta.