Justin Bieber e do ende Selenën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Justin Bieber e do ende Selenën

NULL NULL
12/11/2015

Si duket Justin Bieber po kërkon me çdo kusht që të kthehet tek Selena Gomez, kjo bazuar në këngën e tij të re “No Pressure”, transmeton Klan Kosova.

Ai i këndon ish të dashurës së tij, duke aluduar se është në dijeni që ajo e ka ndryshuar jetën e tij dhe se nuk dëshiron më që ta kalojë as edhe një sekondë pa të.

Albumi më i ri i Bieber “Purpose” është publikuar para pak kohësh dhe janë disa këngë që mendohet se i janë dedikuar Selenës.

Pas ndarjes ata kanë deklaruar se kanë mbetur shokë të mirë dhe se e telefonojnë njeri tjetrin herë pas here.