Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana: Vivien – bullizuesja më e madhe në shtëpi (VIDEO)

NULL NULL
08.02.2023 11:04

Juliana i ka thënë Artani dhe Brunos se kur Vivien kishte probleme me Getinjon ajo i kishte shkuar afër për ta pyetur se si është.

Ajo ka thënë se Vivi nuk është sjellë mirë me të kur ajo me Atdheun e ndërpreu romancën e nisur.

“E kur vjen puna tek dikush tjetër që ka probleme, Vivien thotë se i dashuri të ka lënë para 5 milionë njerëzve”.

“Ajo mendon se më ulë poshtë me këtë gjë, jo motra ime nuk më ka lënë para 5 milionë njerëzve. Ajo është bullizuesja më e madhe në këtë shtëpi”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.