Juliana, Vedatit: Ti je aktor, ne nuk i shohim strategjitë e tua (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana, Vedatit: Ti je aktor, ne nuk i shohim strategjitë e tua (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 01:01

Juliana dhe Vedati sot e patën një darkë për t’u sqaruar pas debateve që patën ditëve të fundit.

Juliana i ka thënë se ai është një aktor edhe në jetën reale, pos në profesion.

“Ti je aktor, ne nuk i shohim strategjitë e tua”, ka thënë Juliana.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.