Juliana-Vedatit: Të shti në xhep, nuk të llogariti për lojtar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana-Vedatit: Të shti në xhep, nuk të llogariti për lojtar (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 00:39

Vedati dhe Juliana e kanë pasur sërish një përplasje me njëri-tjetrin edhe në këtë Prime.

Juliana i tha atij se burrat si ai i fut në xhep, ndërsa Vedati ia ktheu duke i thënë se nuk mundet.

Tutje, Juliana i tha se nuk e konsideron fare si lojtar.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.