Juliana për raportin me Atdheun: Çfarëdo që ndodh për mua është e mirëseardhur (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana për raportin me Atdheun: Çfarëdo që ndodh për mua është e mirëseardhur (VIDEO)

NULL NULL
08.02.2023 11:31

Juliana i ka thënë Artani se Atdheu i ka thënë se e pret jashtë kur të dalë ajo nga Big Brother Vip Kosova.

“Përfundoje lojën, fitoje më tha hajde jashtë. Por nuk e di çfarëdo që ndodh është e mirëseardhur, si për mirë dhe si për keq”.

“Ndodh apo nuk ndodh, ka qenë shumë djalë i mirë për ato dy javë”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.