Juliana-Melisës: Nuk ndalem, çka të mendoj ia them Stresit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana-Melisës: Nuk ndalem, çka të mendoj ia them Stresit (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 16:02

Juliana ka biseduar me Melisën për raportin dhe debatet që ajo i ka me Stresin.

Ajo ka treguar se në fillim ka hezituar që të debatojë me të brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Unë çfarë të mendoj do t’ia them nuk do të ndalem”, ka thënë Stresi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.