Juliana dhe Stresi, dy më të preferuarit nga televotimi i sotëm në Big Brother Vip Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana dhe Stresi, dy më të preferuarit nga televotimi i sotëm në Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 00:01

Juliana dhe Stresi janë banorët më të preferuar për publikun e Big Brother Vip Kosova.

Ata dolën të parët në televotimin që u hap në Prime-n e kësaj të hëne.

Ndërsa, banori më pak i preferuar doli Bruno, i cili do të shkojë direkt në nominim.