Juliana dhe Mbresa flasin për Artën, pas daljes së saj nga shtëpia e famshme (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana dhe Mbresa flasin për Artën, pas daljes së saj nga shtëpia e famshme (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 21:36

Arta ishte ajo që të premten dol inga Big Brother VIP Kosova, por prezenca e saj vazhdoi edhe [pas daljes, pasi Juli e Mbresa nuk e hoqën nga goja atë.

Pas daljes së Artës, Mbresa filloi të qajë në dhomën e fjetjes, derisa Juli mundohej ta ngushëllonte.

Mbresa thoshte se s’ka mbetur njeri me të cilin do të bënte një debat të mirëfilltë, derisa Juli I propozonte emrat e banorëve të tjerë për këtë cështje.

Mirëpo, dicka cka vuri “flakën” ishte një deklaratë e Julianës në lidhje me daljen e Artës.

Mbresa e akuzonte Julianën se kjo e fundit ka thënë se Arta ka dalë sepse ka dashur vetë të dalë e jo se ka votuar publiku.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

(1) Juliana dhe Mbresa flasin për Artën – Big Brother VIP Kosova – YouTube