Juli: Për dy javë nuk jam vetvetja, kam qenë tek Atdheu e fokusuar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juli: Për dy javë nuk jam vetvetja, kam qenë tek Atdheu e fokusuar (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 10:37

Juliana i ka treguar Brunos dhe Artanit se ku e kishte fokusin këto dy javët e fundit.

Ajo ka thënë se në fokus e kishte Atdheun dhe që ai të ndjehej i vlerësuar në Big Brother Vip Kosova.

“Unë për dy javë nuk kam qenë vetvetja, për dy javë vëmendjen e kam pasur tek Atdheu. Me i dhënë atij vëmendje, me ia bë atij jetën këtu më të mirë”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.