Jolie e Pitt çift edhe në kinema - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jolie e Pitt çift edhe në kinema

NULL NULL
09/05/2015

Brad Pitt dhe Angelina Jolie do të jenë së bashku edhe në një film.

Është ky filmi më i ri i Jolie, ku në rolin kryesor është vetë ajo dhe burri saj Pitt.

By the Sea flet për një shkrimtar amerikan, Roland, që e luan Pitt, dhe gruan e tij, Vanessa, që luhet nga Jolie. Ata shkojnë në një vend të bukur, piktoresk pranë detit, në Francën e vitit 1970.

Për Rolandin dhe Vannesën vendi i bukur nuk mund që t’i parandalojë edhe krizat e tyre në martesë.

“Kjo është një storie për një lidhje që thjeshtë ka dalë nga binarët dhe tregon këmbënguljen e këtij çifti për ta rimëbëkëmbur dashurinë”, është shprehur Jolie në një deklaratë.

By the Sea është një film që është insipruar nga kinemaja dhe teatri europian i viteve ‘60 dhe ‘70.

Pitt dhe Jolie kanë luajtur së bashku në filmin Mr. & Mrs.Smith.