John Legend, selfie nga shtrati - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

John Legend, selfie nga shtrati

NULL NULL
25/05/2015

Këngëtari i hitit “All of Me” John Legend së bashku me bashkëshorten e tij Chrissy Teigen, e cila është duke i bërë përgaditjet e fundit për librin e saj të kulinarisë.

John Legend

Ata kanë gjetur kohë për të bërë selfie dhe ti postojnë ato në snapchat.

John Legend

Ata më tej shkrujanë se janë ende pa tesha dhe gjatë ditës kanë postuar edhe foto të tjera duke bërë selfie të picave. / klankosova.tv