15:40, 17 Gusht 2019

Aktorja e njohur, Sophie Turner, është kujdesur që bashkëshorti i saj, Joe Jonas të ketë një ditëlindje të paharruar.

Jonas dhe vëllezërit e tij ishin duke mbajtur koncertin e radhës në Washington, D.C. të enjten në mbrëmje, dhe papritur u befasua nga gruaja e tij, Sophie e cila i shkoi në skenë me një tortë të ditëlindjes.

Në surprizë të përfshirë ishin edhe vëllezërit e këngëtarit dhe bendi i tij, bashkë me adhuruesit ku filluan t’i këndonin të gjithë këngën e ditëlindjes.

Këngëtari u emocionua shumë nga kjo surprizë, ai i falënderoi të gjithë ata që e bën këtë për atë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë