9:09, 11 Shtator 2019

Jennifer Lopez e performoi vallëzimin e videoklipit “Oops I Did it Again”të Britney Spears në një segment argëtues të emisionit The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Këngëtarja 50-vjeçare iu bashkua prezantuesit në performancën e “Historisë së vallëzimit në videoklipe muzikore”, ku rikrijuan disa prej momenteve me ikonike vallëzimesh.

Disa prej video vallëzimeve që performuan përfshijnë “Bye Bye” të grupit N’SYNC, “Chandelier” të Sias, “SingleLadies” të Beyonces,”Wrrecing Ball” të Miley Cyrus dhe “Waiting for Tonight” të vet  Jennifer Lopez.

Konkurs Pune

Lexo më shumë