23:30, 16 Shkurt 2020

Ajo është një nga këngëtaret dhe aktoret më seksi në botë, transmeton Klan Kosova.

Jennifer Lopez e ka dëshmuar këtë gjë edhe me fotografinë e fundit, teksa është shfaqur me bikini.

“E relaksuar dhe me energji”, ka shkruar 50 vjeçarja.

Relaxed and recharged. 🤍

Publiée par Jennifer Lopez sur Dimanche 16 février 2020

Konkurs Pune

Lexo më shumë