23:40, 22 Prill 2019

Jennifer Lopez dhe Owen Wilson janë bashkuar sërish për një film të ri.

49 vjeçarja dhe 50 vjeçari, kanë nënshkruar kontratë për një komedi të ardhshme romantike që titullohet “Marry Me”, transmeton Klan Kosova.

Filmi bazohet në një roman nga Bobby Crosby.

Kjo nuk është hera e parë që këta dy artistë luajnë në një film. Jennifer dhe Owen u shfaqën në filmin e vitit 1997 “Anaconda”.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë