23:00, 20 Tetor 2019

Jennifer Lawrence vërtet shkëlqeu në ditën e saj të madhe.

Në fotot nga dasma e lavdishme e 29 vjeçares në Rhode Island drejtorit të galerisë së artit Cooke Maroney të shtunën, aktorja fituese e çmimit Oscar shkëlqen me një fustan të bardhë, njofton Klan Kosova.

Lawrence, e cila është fytyra e Dior, raportohet se kishte veshur një fustan martese të bërë nga etiketa e modës me stil.

Maroney zgjodhi një kostum klasik.

Aktorja dhe Maroney 34 vjeçar u martuan në rezidencën e ngushtë dhe historike të Belcourt të Neëport.

Konkurs Pune

Lexo më shumë