Jennifer Aniston zbulon se para se të bëhej pjesë e serialit “Friends”, ka punuar si postiere

Jennifer Aniston zbulon se para se të bëhej pjesë e serialit “Friends”, ka punuar si postiere

NULL NULL
4 weeks më parë

Jennifer Aniston aktualisht po shfaqet nëpër intervista duke folur për sezonin e dytë të serialit të saj të suksesshëm “The Morning Show”.

Gjatë një interviste në “The Tonight Shoë With Jimmy Fallon”, ajo zbuloi diçka që nuk e kishte thënë kurrë më parë.

Aniston tha se kishte punuar si postiere para se të bëhej pjesë e serialit “Friends”, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

“Unë kam punuar si postiere me biçikletë në New York”, u shpreh Aniston.

Mirëpo, kjo nuk është puna e vetme që Aniston ka bërë para se të bëhej aktore.

“Kam punuar edhe në një agjenci reklamash pas shkollës, atje punonte edhe nëna ime”, shtoi ajo.

Tutje, Aniston në vazhdim të intervistër ajo foli për punën dhe stafin me të cilin ajo punon.