Jenner dhe Baldwin "përjetësojnë" miqësinë e tyre - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jenner dhe Baldwin “përjetësojnë” miqësinë e tyre

NULL NULL
11/08/2015

Kendall Jenner dhe modelja Hailey Baldwin kanë treguar statustin e tyre prej shoqeve të ngushta duke bërë tatuazhe të njejta.

Të dyja vajzat në mes të gishtave të tyre të duarve kanë zemra të thyera në mes derisa Kendall e ka këtë tatuazh me ngjyrë të kuqe ndërsa Kendall të bardhë, transmeton Klan Kosova.

Hailey që postoi fotografinë në rrjetin social Snapchat, e kishte largua më vonë fotografinë ndoshta sepse motra e madhe e Kendall, Kim Kardashian e kishte ndaluar motrën e vogël që të realizonte një të tillë.

tatooo