Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Jemi vetëm shok, mund t’i thuash”, për çfarë e ka fjalën Alba me Azemin?

NULL NULL
20.11.2023 01:14

Alba dhe Azemi kanë biseduar për një nga banorët në Big Brother VIP Kosova 2.

Gjatë bisedës, Alba i tha Azemit “jemi vetëm shokë, mund t’ia thuash”, njofton Klankosova.tv.

Për të parë reagimin e Azemit dhe se për kë bëhet fjalë, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.