“Je rrit veç me Nanë”, Mozzik ia dedikon vajzës këngën e re (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je rrit veç me Nanë”, Mozzik ia dedikon vajzës këngën e re (VIDEO)

NULL NULL
23/09/2022

“Të dua” quhet kënga e re e Mozzikut.

Reperi nga Ferizaj ia dedikoi këtë projekt muzikor vajzës së tij Hanës.

Në këngë, ai flet për jetën e tij, ndarjen nga Loredana dhe sa vështirë po e përjeton largësinë nga vajza e tij, pasi siç thotë në këngë “Je rrit veç me Nanë”, njofton Klankosova.tv.