Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je duke e marrë malin”, Blero i drejtohet Lumbardhit (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 00:55

Blero dhe Lumbardhi e kanë diskutuar debatin që ai e ka pasur disa net më herët me Edonën.

Ai i tha Lumbardhit se “je duke e marrë malin pa pikë nevoje në raste të caktuara”.

“Nuk ke nevojë me më detyru mua të të them diçka që s’kam dashur të ta them hiç. Nuk ke nevojë të shfrytëzohesh asgjë, të kam thënë rri ti, je mirë”, i tha Blero, Lumbardhit, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë mes dy banorëve, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.