Jane Fonda nuk di të plaket - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jane Fonda nuk di të plaket

NULL NULL
05/10/2015

Jane Fonda ndonëse është 70 vjeçare duket akoma mrekullueshëm dhe shumë në formë.

Ajo ka treguar figurën e saj të mrekullueshme derisa është shfaqur në një drekë në një darkë humanitare në Beverly Hills.

Fonda kishte veshur një palë pantollona dhe bluzë më ngjyrë të njejtën ngjyrë pjeshke ndërsa kishte vendosur edhe shumë bizhuteri ngjyrë ari, transmeton Klan Kosova.

Flokët e saj bjondë ishin të stiluara si gjithmonë ndërsa ajo kishte vendosur edhe një palë syze shumë të mëdha.

jane 2

jane 1