Jamie Shea sot vjen në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jamie Shea sot vjen në Kosovë

NULL NULL
18.02.2016 08:43

Ish-zëdhënësi i NATO-së, Jamie Shea sot do të qëndrojë për viztë në  Kosovë, ku në një ceremoni rasti do të nderohet me çmimin ndërkombëtar për të drejtat e njeriut nga Kolegji AAB.

Ceremonia solemne e dorëzimit të çmimit do të bëhet në praninë e krerëve të institucioneve të Kosovës, Shqipërisë, atyre  të institucioneve të bashkësisë ndërkombëtare në Kosovë, të ambasadorëve të akredituar në Kosovë, si dhe në prani të figurave me rëndësi të jetës publike.

Ceremonia mbahet në orën 20:00 në teatrin AAB, transmeton Klan Kosova.