Jakup Krasniqi e përcjell seancën me videolidhje - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jakup Krasniqi e përcjell seancën me videolidhje

NULL NULL
20.04.2023 10:38
Jakup Krasniqi

Po vazhdon seanca ndaj ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimi.

Në këtë seancë do të dëshmojë dëshmitari i radhës, numër katër.

Këtë seancë ish-zëdhënësi i UÇK-së Jakup Krasniqi, po e ndjek seancën nëpërmjet një videolidhje.

Para disa ditësh, Krasniqi nuk ishte ndjerë mirë me shëndet.

Avokatja e tij, Alexeandri Alagendra, kishte kërkuar që ai të largohej nga seanca/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.