Jackson në verë te Arsenal - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jackson në verë te Arsenal

NULL NULL
23/05/2015

Sulmuesi i Portos, Jackson Martinez ka thënë se është pajtuar që gjatë afatit kalimtar të kësaj vere të kalojë te skuadra londineze, Arsenal.

Marrëveshja mes Portos dhe Arsenal për Martinez kap vlerën e 35 milionë eurove.

Trajneri i Gunners ka paralajmëruar një verë aktive në transferime, kështu javët e ardhshme pritet që të finalizohet transferimi i parë.