Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jackie Chan pro dënimit me vdekje

NULL NULL
07.05.2015 22:46

Ylli i filmave marciale Jackie Chan, ka deklaruar së mbështet  dënimin me vdekje ndaj personave që kryejnë trafik të substancave narkotike.

“Në situata të caktuara unë e përkrah dënimin me vdekje. Droga veçanërisht dëmton të rinjtë, por edhe familjet e tyre”, ka thënë Chan.

Disa muaj më parë në shtëpinë e djalit të Jackie Chan është gjetur drogë, dhe si pasojë e kësaj ai u dënua nga drejtësia kineze me 6 muaj burg.

Aktori thotë se ndihet i turpëruar dhe i tronditur për ngjarjen në fjalë.

Gjithashtu ylli i kinemasë vuri në dukje se pas kësaj ngjarjeje më shumë i është përkushtuar të birit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.