Jack Harlow e konsideron veten reperin më të mirë të bardhë pas Eminemit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jack Harlow e konsideron veten reperin më të mirë të bardhë pas Eminemit

NULL NULL
01.05.2023 17:10

Jack Harlow ka thënë se e konsideron veten si reperin më të mirë të bardhë në rep pas Eminemit.

Kështu së paku thotë në këngën e tij të re, “They Don’t Live It”, ku shprehet që “është djali i bardhë më i fortë që prej atij që reponte për vjellje dhe xhemperë”.

Eminemi ende nuk ka bërë ndonjë reagim, teksa Harloëi më herët e kishte bërë të ditur që ishte fans i reperit nga Detroiti, duke e quajtur ikonë.