Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja si u përleshën policia dhe terroristët në Paris (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2015 14:30

Është publikuar edhe video në të cilën shihet policia franceze teksa përleshet me terroristët jashtë sallës së koncerteve në Bataclan kësaj të premte.

Nga aktet terroriste kanë mbetur 129 të vrarë dhe më shumë se 80 të tjerë të lënduar rëndë, shkruan Guardian, transmeton Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=SBbbjVt_zac

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.