Ja si dukej Marina Vjollca në moshën 15 vjeçare (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja si dukej Marina Vjollca në moshën 15 vjeçare (FOTO)

NULL NULL
15/11/2015

Njëra nga prezantueset sexy të Top Channel ka postuar një fotografi në profilin e saj Instagram kur ishte në moshën 15 vjeçare.

Marina Vjollca që së fundmi ishte kryelajm në mediat shqiptare për lidhjen e saj me reperin kosovar Ghetto Geasy, u ka kujtuar fansave të saj se si dukej kur ajo ishte adoleshente.

Së fundmi në mediat sociale është hapur një faqe me emrin “Vipat e Bllokut” ku në të mund të gjeni shumë të famshme me para dhe pas operacioneve të tyre plastike.

Me sa duket Marina iu kundërvu kësaj faqe duke e postuar ketë fotografi kur në atë kohë kishte fituar të drejtën për të kërcyer në “Fiks Fare”, e që në të dukej mjaft e bukur dhe tërheqëse.

dfedfg