Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja kush nuk qëndron urtë në punë!

NULL NULL
17.12.2015 08:06

Sipas një sondazhi të kryer në Britaninë e Madhe dhe publikuar nga revista “GQ”, rreth 39% e të intervistuarve kanë bërë seks me kolegët e punës gjatë Krishtlindjeve.

Por cilat janë profesionet që bëjnë më shumë marrëdhenie intime gjatë orarit të tyre të punës?

Ja renditja e sondazhit:

1. Informaticienët, 76 %

2. Avokatët, 74%

3. Burimet njerëzore, 72%

4. Transport dhe Logjistikë, 72%

5. Financierët, 71%

6. Media dhe Marketing, 68%

7. Tregtarët she shitësit, 67%

8. Menaxherët dhe drejtuesit, 57%

9. Mjekët dhe infermierët, 52%

10. Mësuesit, 45%/ lapsi.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.