Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja kur i luan ndeshjet Shqipëria në Euro 2024

NULL NULL
02.12.2023 19:15

Shqipëria do ta nis aventurën në Kampionatin Evropian me përballjen ndaj Italisë.

Ndeshja do të zhvillohet me datën 15 qershor në Dortmund. Ndërkohë takimin e dytë e luan ndaj Kroacisë në Hamburg, katër ditë më vonë.

Ndeshjen e fundit në grupe e zhvillon ndaj Spanjës, në Dusseldorf, me datën 24 qershor.

Kujtojmë që 24 skuadra do të jenë në garë për çmimin e trofeut të Kampionatit Evropian. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.