J.Lo në Billboard Music Awards - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

J.Lo në Billboard Music Awards

NULL NULL
18/05/2015

Në natën e ndarjes së çmimeve Billboard u mblodhën shumë yje botërore, e aty nuk kishte si të mungonte edhe femra me bukuri të përjetshme  Jennifer Lopez.

Në këtë mbrëmje ylli J.Lo shkëlqeu si gjithmonë me elegancën e saj , e për të cilën të gjithë filluan të flisnin, transmeton Klan Kosova.

Se bukuria e saj për moshën që ajo ka , ju mahnitë, binduni dhe ju me këto foto:

Jennifer3

Jennifer2

Jennifer