Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

J.K Rowling kërkon ndjesë

NULL NULL
05.05.2015 15:08
Në sytë e miliona fansave, ndjekës të saj në Twitter, J.K Rowling ka kërkuar falje për një veprim të sajin në njërin nga librat e serive të “Harry Potter”.

Ka shkruar serinë e librave të famshëm “Harry Poter”.

Në librat e saj shpesh vdiqën shumë personazhe. Por, deri më tash ajo nuk ka komentuar rreth fatit të tyre. Mirëpo, vdekja e një personazhi i kishte helmuar zemrën edhe asaj.

Autorja e serisë së librave “Harry Poter” në Twitter, nën sytë e miliona fansave kërkoi falje për vdekjen e Fred Weasley, personazh ky, që vdes në një betejë në Hoguarts, shkollën e magjisë.

Rowling në rrjetin social twitter, ka replikur me fansat, të cilët i kërkonin llogari për të preferuarit e tyre të librit, të cilët po ashtu ndërruan jetë përgjatë shtatë serive të librit.

 

                                                klanksova.tv 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.