Itali: 27-vjeçari mbytet duke ngrënë pica - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Itali: 27-vjeçari mbytet duke ngrënë pica

NULL NULL
28.03.2023 19:26

Një ngjarja tragjike ka ndodhur në Itali.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Aquino të Frosinones.

Siç raportojnë mediat, një 27-vjeçar i cili vdiq duke ngrënë pica.

Djaloshi me origjinë kineze, u mbyt nga një kafshatë që sapo e kishte gëlltitur.

Skena rrënqethëse ndodhi në sy të prindërve të tij, të cilët fatkeqësisht nuk patën mundësi ta ndihmonin.

Gjithashtu, edhe ndihma e ekipit emergjent ishte e padobishme, përcjell Klankosova.tv/Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.