Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Isa vëllau i Justin Bieber në Stamboll

NULL NULL
03.05.2015 11:23
Disa studentë nga Akademia Evolution gjatë vizitës së tyre në Stamboll të Turqisë , përgatitën një kamerë të fshehtë.

Disa studentë kosovarë nga Akademia Evolution gjatë vizitës së tyre  në Stamboll të Turqisë , përgatitën një kamerë të fshehtë.

Qëllimi i tyre ishte kinse studenti i tyre është vëllai i këngëtarit të mirënjohur Kanadez, Justin Bieber.

Kjo shaka me piper , funksionoi shumë mirë.

Për më shumë shikoni videon.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.