Inva Mula, Getto Geasy dhe Mc Kresha e publikojnë këngën "Jemi njo" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inva Mula, Getto Geasy dhe Mc Kresha e publikojnë këngën “Jemi njo” (VIDEO)

NULL NULL
19.04.2023 21:56
Inva Mula

Tre artistë shqiptarë janë bërë bashkë për të sjellur bashkëpunimin më të ri në estradë.

Këngëtarja e mirënjohur, Inva Mula, reperët Getto Geasy dhe Mc Kresha, e publikuan sot këngën “Jemi njo”.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Getto Geasy dhe Mc Kresha, ndërsa muzika u përgatit nga Florent Boshnjaku.

Më poshtë e keni videoklipin e këngës në fjalë: