Interi dhe Atalanta ndahen në paqe - Klan Kosova

Interi dhe Atalanta ndahen në paqe

NULL NULL
4 months më parë

Interi ka barazuar me Atalantan 0-0, në kuadër të javës së 22-të në Serie A.

Gjatë pjesës së parë dy skuadrat ishin në kërkim të golit, por që nuk arritën t’i konkretizonin rastet për gol.

Edhe pjesa e dytë ishte përsëritje e pjesës së parë, ku pavarësisht shumë rasteve, në fund ndeshja u mbyll pa gola.

Interi edhe pas këtij barazimi mbetet momentalisht në pozitën e parë me 50 pikë, pas 21 ndeshjeve.

Teksa, Atalanta në vendin e katërt me 42 pikë. /Klankosova.tv/