Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Interesante, banorët s’e dinë domethënien e fjalës “këllqe” (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 14:25
Banoret

Banori i Big Brother VIP Kosova Adri, e ka pyetur Albën se qfarë do të thotë fjala “këllqe”.

Ajo u përgjigj duke thënë se nuk e dinte kuptimin e asaj fjale.

Këtë fjalë e kishte përdorur Iliriana e cila e shpjegoi se qfarë do të thotë, “ska guxim kështu e ka kuptimin” tha Iliriana.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.