Interi synon fitoren ndaj Spezias, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Interi synon fitoren ndaj Spezias, formacionet zyrtare

NULL NULL
01.12.2021 17:52

Interi do të luajë me Spezian, në kuadër të javës së 15-të në Serie A.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “San Siro”, me fillim nga ora 18:30.

Interi është në formë të mirë në ndeshjet e fundit dhe do të synojë fitoren edhe ndaj skuadrës së Spezias.

Teksa Spezia gjendet në pozitat e fundit të tabelës dhe do të tentojë ta befasojë Interin.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.